Haber

Oğuzhan Uğur tutuklandı mı? Oğuzhan Uğur barajı ne paylaşıyor? Oğuzhan Uğur neden ifade verdi?

Oğuzhan Uğur baraj payı! Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından Kumçatı Köyü’ndeki barajın ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığı tarafta sahip olduğu hesap paylaşıldı. Oğuzhan Uğur , soruşturma kapsamında ifade verdi. Ünlü fenomenin anılmasının ardından son durum araştırılmaya başlandı. Peki, Oğuzhan Uğur tutuklandı mı? Oğuzhan Uğur barajı ne paylaşıyor? Oğuzhan Uğur neden söz verdi? Detaylar burada…

OĞUZHAN UĞUR TUTUKLANDI MI?

Kahramanmaraş Pazarcık’ta meydana gelen iki depremin ardından Kumçatı Köyü’nde barajın ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığını sosyal medyada paylaşanlar için çalışma başlatıldı. Hesap sahibi Oğuzhan Uğur hakkında, sosyal medya hesabı “BaBala TV”nin bu paylaşımla depremzedelerde korku ve paniğe yol açtığı iddiasıyla savcılık, “alenen yanıltıcı bilgi yaymak” suçundan resen soruşturma başlattı. yönlendirilmiş ve bu nedenle arama kurtarma çalışmaları kesintiye uğramıştır.

OĞUZHAN UĞUR BARAJI PAYLAŞIMI NEDİR?

Moderatörlüğünü Oğuzhan Uğur’un yaptığı Babala TV hesabından attığı tweet’te, “Hatay Antakya Yarseli Barajı duvarı çatladı. Allah aşkına buraya ekip gönderin. Çok yağmur yağıyor.” terimler kullanıldı.

haber-altintas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu